Персональний компютер ARTLINE WorkStation W99 (W99v86)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14057277
374 319 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Частота процесора | 5600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Бездротові комунікації | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | кабель живлення|техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 24 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек|Marvell AQtion 10Gb Ethernet |
| Потужність блока живлення | 1600 |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.4 |
| Об'єм відеопам'яті | 32768 |
| Охолодження | 7 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Порти | 1 x 10Gb Ethernet (RJ-45), 1 x 2.5Gb Ethernet (RJ-45), 1 x HDMI, 3 x DisplayPort, 3 x USB 2.0, 3 x USB Type-C, 8 x USB 3.2, аудіо роз'єми |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Розташування БЖ | вертикальне |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 9900X |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
| Чипсет | AMD X870 |
- Ціна: 374 319 ₴



