Персональний компютер ARTLINE WorkStation W99 Windows 11 Pro (W99v81Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14057307
349 239 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Частота процесора | 5700 МГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x|SATA |
| Бездротові комунікації | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація|кабель живлення |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Потужність блока живлення | 1600 |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.2 |
| Об'єм SSD | 4000 |
| Об'єм відеопам'яті | 32768 |
| Охолодження | 7 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Pro |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x USB Type-C (USB4), 1 x lan (rj-45), 1xSPDIF, 2 x Wi-Fi antenna, 3 x Audio jacks, 4 x DisplayPort, 6 x USB 2.0, 6 x USB 3.2/3.0 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 475 x 230 x 470 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 9 285K |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
| Чипсет | Intel |
- Ціна: 349 239 ₴






