Персональний компютер ARTLINE Business B24 (B24v14)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14057467
18 819 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Чіпсет | AMD B450 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA III |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | документація|кабель живлення |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.9 |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x PS/2 (клавіатура), 1 x PS/2 (міша), 1 x VGA (D-Sub), 1 x lan (rj-45), 2xusb 2.0, 2xusb 3.0, 3 x Аудіороз'єми, 4 x USB 3.1 Gen 1, вихід на навушники, вхід для мікрофона |
| Розміри, мм | 350 x 170 x 345 |
| Розташування БЖ | верхнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Vega 7 |
| Сікет | s-AM4 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 5600G |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 3200 |
- Ціна: 18 819 ₴


