Персональний компютер ARTLINE Business B24 Windows 11 Pro (B24v18Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14057597
47 909 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Чіпсет | AMD A620 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | кабель живлення|модель корпуса: QUBE QB05M U3|техпаспорт |
| Мережевий адаптер | 1GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | Tower Basic |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Pro |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port, 1xd-sub, 1xrealtek 1GB ethernet port, 2 x USB 2.0 ports (Type-A), 2xUSB3.0 + Audio, 3 x Audio jacks, 4 x USB 3.2 Gen 1 (5G) ports (Type-A) |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 350 x 170 x 345 |
| Розташування БЖ | вертикальне |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800 |
- Ціна: 47 909 ₴




