Персональний компютер ARTLINE Business B26 (B26v20)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14057617
32 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD A620 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | відсутні |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | кабель живлення|техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 2 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x PS/2, 1 x VGA (D-Sub), 1 x lan (rj-45), 2xusb 2.0, 2xusb 3.0, 4xusb 3.2 gen 1, аудіо роз'єми |
| Розміри, мм | 350 x 170 x 345 |
| Розташування БЖ | верхнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Частота пам'яті, МГц | 4800 |
- Ціна: 32 999 ₴






