Персональний компютер ARTLINE Business B27 Windows 11 Pro (B27v76Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14057817
42 819 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Частота процесора | 4700 МГц |
| Чіпсет | Intel H610 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | відсутні |
| Вбудований оптичний накопичувач | DVD-RW |
| Виробник GPU | Intel |
| Додатково | кабель живлення|техпаспорт |
| Звуковий контролер | 7.1 |
| Кількість потоків | 8 |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.5 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | 1000 |
| Охолодження | система повітряного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Pro |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x LAN (RJ-45), 1 x VGA (D-Sub), 1 x комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона, 1xdisplayport, 2 x PS/2, 2xusb 2.0, 4xusb 3.2 gen 1 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 350 x 170 x 345 |
| Розташування БЖ | верхнє |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics 730 |
| Сікет | 1700 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i3-14100 |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 4800 |
- Ціна: 42 819 ₴






