Персональний компютер ARTLINE Business B57 Windows 11 Pro (B57v89Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14058047
40 559 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Intel |
| Додатково | кабель живлення|техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість потоків | 10 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.3 |
| Охолодження | Tower Basic |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Pro |
| Порти | 1 x DisplayPort, 1 x LAN (RJ-45) 2.5 Гбіт/с, 1 x PS/2, 1 x usb 3.2 gen 2, 3 x USB 2.0, 4xusb 3.2 gen 1, hdmi, аудіо роз'єми |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Розміри, мм | 350 x 170 x 345 |
| Серія відеокарти | Intel HD Graphics |
| Сікет | s-1851 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 225 |
| Форм-фактор | Tower Basic |
| Частота пам'яті, МГц | 4800 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 40 559 ₴




