Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home (D31v101Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059757
140 159 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Колір: чорний. Кількість ядер: 20. Стан товару: Новий. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Порти: 3 x аудіороз'єми. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C). Порти: 1 x HDMI 2.1b. Чіпсет: Intel B860. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: система водяного охолодження. Вага, кг: 8. Порти: 1 x lan (rj45). Порти: 1 x HDMI. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Розташування БЖ: нижнє. Мережевий адаптер: 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet. Інтерфейс: M.2 NVMe PCIe 4.0 4x. Тип пам'яті: DDR5. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Частота пам'яті, МГц: 6000. Мінімальна частота, ГГц: 2.4. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Охолодження: 3 шт вентиляторів. Порти: 3 x DisplayPort 2.1a. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Порти: 1 x Комбінований аудіороз'єм. Порти: 1 x USB Type-C. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Тип відеокарти: дискретна. Порти: 2 x DisplayPort. Тип процесора: Intel Core Ultra 7 265F. Порти: 1xusb 3.0. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Потужність БЖ, Вт: 750. Тип: десктоп. Додатково: з підсвіткою. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|вентиляційна сітка на верхній та передній панелях|високопродуктивний ssd стандарту nvme|додатковий мультимедійний екран 7"|з підсвіткою|система водяного охолодження |
| Картрідер | немає |
| Мережевий адаптер | 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.4 |
| Охолодження | 3 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x HDMI 2.1b, 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 1 x USB Type-C, 1 x lan (rj45), 1 x Комбінований аудіороз'єм, 1xusb 3.0, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 3 x DisplayPort 2.1a, 3 x аудіороз'єми, 4 x USB 2.0 (Type-A) |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 265F |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 140 159 ₴






