Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home (D31v104Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059767
102 139 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 20 |
| Мережевий адаптер | 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.5 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | без HDD |
| Охолодження | система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x USB Type-C, 1 x lan (rj-45), 1xusb 3.0, 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 3 x HDMI, 3 x аудіороз'єми, 4 x DisplayPort, 4 x USB 2.0 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | немає |
| Сікет | s-1700 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i5-14600KF |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 102 139 ₴


