Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home (D31v107Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059797
140 389 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Чіпсет: Intel B760. Колір: чорний. Кількість ядер: 20. Стан товару: Новий. Сокет: s-1700. Вага, кг: 8. Попередньо встановлене ПЗ: Windows 11 Home. Мережевий адаптер: 2500 Мбіт/сек. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 4 x USB 2.0. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Тип: системний блок. Максимальна частота, ГГц: 5.4. Кількість потоків: 28. Порти: 3 x аудіороз'єми. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Порти: 1 x PS/2. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Кількість планок, шт: 4. Тип пам'яті: DDR5. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Додатково: система водяного охолодження. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Порти: 1 x lan (rj45). Мінімальна частота, ГГц: 2.1. Розташування БЖ: нижнє. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti. Інтерфейс: M.2 NVMe PCIe 4.0 4x. Тип: ігровий. Частота пам'яті, МГц: 6000. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Охолодження: 3 шт вентиляторів. Додатково: 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори. Порти: 3 x DisplayPort 2.1a. Порти: 1 x Комбінований аудіороз'єм. Порти: 1 x USB Type-C. Тип відеокарти: дискретна. Тип процесора: Intel Core i7-14700F. Порти: 2 x HDMI. Порти: 1xdisplayport. Інтерфейс: M.2 NVME. Мережевий адаптер: Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet. Порти: 1xusb 3.0. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Потужність БЖ, Вт: 750. Тип: десктоп. Додатково: з підсвіткою. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME|M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 28 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек|Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.1 |
| Охолодження | 3 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x HDMI 2.1b, 1 x PS/2, 1 x USB Type-C, 1 x lan (rj45), 1 x Комбінований аудіороз'єм, 1xdisplayport, 1xusb 3.0, 2 x HDMI, 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 3 x DisplayPort 2.1a, 3 x аудіороз'єми, 4 x USB 2.0 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Сікет | s-1700 |
| Тип | десктоп, системний блок, Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i7-14700F |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 140 389 ₴






