Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 Windows 11 Home (D31v109Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14059817
111 019 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | rGB-підсвітка|блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|вентиляційна сітка на верхній та передній панелях|додатковий мультимедійний екран 7"|документація|кабель живлення|корпус: Jonsbo D31 White ARGB |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 20 |
| Мережевий адаптер | 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.4 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x HDMI 2.1a, 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 1 x USB Type-C, 1 x usb 3.2 gen 2, 1 x роз'єм для навушників, 1xusb 3.0, 2 x DisplayPort, 2xusb 3.2 gen 1, 3 x DisplayPort 2.1, 3 x аудіороз'єми, 4 x USB 2.0, вхід для мікрофона |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 205 x 363 x 452 |
| Розташування БЖ | вертикальне |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Сікет | s-1851 |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 265F |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 111 019 ₴





