Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv111)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060217
105 429 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Чіпсет: Intel B760. Кількість ядер: 20. Колір: білий. Стан товару: Новий. Вага, кг: 8. Порти: 3 x аудіороз'єми. Форм-фактор: Mini Tower. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Серія відеокарти: AMD Radeon RX 9070. Кількість планок, шт: 4. Звуковий контролер: 7.1. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Додатково: система водяного охолодження. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Охолодження: 2 х 120 мм RGB LED вентилятора (Знизу). Порти: 3 x DisplayPort 2.1. Порти: 1 x PS/2 порт для клавіатури/миші. Максимальна частота, ГГц: 5.4. Кількість потоків: 28. Мінімальна частота, ГГц: 2.1. Порти: 1 x USB 3.0 (Type-A). Порти: на передній панелі: 2 x USB 3.0, 1 x USB Type-C, роз'єми для навушників та мікрофона. Розташування БЖ: нижнє. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Тип пам'яті: DDR5. Охолодження: 2 х 120 мм RGB LED вентилятора (Зверху для системи охолодження). Частота пам'яті, МГц: 6000. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Порти: 1 x HDMI 2.1a. Додатково: rGB-підсвітка. Порти: 1 x LAN (RJ45) 2.5GbE. Охолодження: 1 х 120 мм RGB LED вентилятор (Ззаду). Виробник GPU: AMD. Тип відеокарти: дискретна. Тип процесора: Intel Core i7-14700F. Порти: 1 x USB (Type-C). Порти: 2 x HDMI. Порти: 1xdisplayport. Інтерфейс: M.2 NVME. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Мережевий адаптер: 2.5GB. Потужність БЖ, Вт: 750. Тип: десктоп. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | rGB-підсвітка|блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|вентиляційна сітка на верхній та передній панелях|високопродуктивний ssd стандарту nvme|додатковий мультимедійний екран 7"|система водяного охолодження |
| Звуковий контролер | 7.1 |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 28 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.1 |
| Охолодження | 1 х 120 мм RGB LED вентилятор (Ззаду)|2 х 120 мм RGB LED вентилятора (Зверху для системи охолодження)|2 х 120 мм RGB LED вентилятора (Знизу) |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i7-14700F |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 105 429 ₴






