Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv113)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060237
97 579 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 6. Колір: білий. Чіпсет: AMD B650. Стан товару: Новий. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Серія відеокарти: AMD Radeon RX 9070. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Порти: інше: 1 x PS/2, 1 x Q-Flash Plus button. Вага, кг: 8. Тип пам'яті: DDR5. Максимальна частота, ГГц: 5.4. Мінімальна частота, ГГц: 3.9. Додатково: система водяного охолодження. Інтерфейс: M.2 NVMe PCIe 4.0 4x. Частота пам'яті, МГц: 6000. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Додатково: rGB-підсвітка. Порти: 3 x аудіороз'єми (3.5 мм). Тип процесора: AMD Ryzen 5 9600X. Виробник GPU: AMD. Тип відеокарти: дискретна. Кількість потоків: 12. Порти: відеовиходи: 2 x HDMI, 5 x DisplayPort. Порти: мережевий інтерфейс: 1 x LAN (RJ-45) 2.5 Гбіт/с. Охолодження: 5 шт вентиляторів. Порти: USB: 4 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2, 2 x USB Type-C. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Мережевий адаптер: 2.5GB. Потужність БЖ, Вт: 750. Форм-фактор: Micro-ATX. Тип: десктоп. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | rGB-підсвітка|блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|вентиляційна сітка на верхній та передній панелях|високопродуктивний ssd стандарту nvme|додатковий мультимедійний екран 7"|система водяного охолодження |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.9 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів |
| Порти | 3 x аудіороз'єми (3.5 мм), USB: 4 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2, 2 x USB Type-C, відеовиходи: 2 x HDMI, 5 x DisplayPort, мережевий інтерфейс: 1 x LAN (RJ-45) 2.5 Гбіт/с, інше: 1 x PS/2, 1 x Q-Flash Plus button |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 9600X |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 97 579 ₴
