Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv117)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060277
102 899 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Колір: білий. Чіпсет: AMD B650. Стан товару: Новий. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Порти: 3 x аудіороз'єми. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Порти: 3 x DisplayPort 2.1. Тип пам'яті: DDR5. Охолодження: 1 x 120 мм RGB-вентилятор (ззаду). Мережевий адаптер: 2500 Мбіт/сек. Вага, кг: 8. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Додатково: система водяного охолодження. Порти: 1 x комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона. Серія відеокарти: AMD Radeon RX 9070 XT. Порти: 1 x PS/2 порт для клавіатури/миші. Порти: 1 x HDMI. Розташування БЖ: нижнє. Охолодження: 2 x 120 мм RGB-вентилятори (зверху, для СВО). Охолодження: 2 x 120 мм RGB-вентилятори (знизу). Порти: 1 x USB 3.0 (Type-A). Частота пам'яті, МГц: 6000. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Порти: 1 x HDMI 2.1a. Додатково: rGB-підсвітка. Порти: 1 x LAN (RJ45) 2.5GbE. Порти: 1xUSB3.2 Gen2 (Type-C). Максимальна частота, ГГц: 5.3. Порти: 1 x Q-Flash Plus button. Тип процесора: AMD Ryzen 7 7700. Виробник GPU: AMD. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Тип відеокарти: дискретна. Додатково: документація. Кількість потоків: 16. Порти: 1 x USB (Type-C). Порти: 2 x DisplayPort. Інтерфейс: M.2 NVME. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Додатково: корпус: Jonsbo D31 White ARGB. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Потужність БЖ, Вт: 750. Тип: десктоп. Форм-фактор: Micro-ATX. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Звуковий контролер: інтегрований 7.1 Realtek. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 1 x 120 мм RGB-вентилятор (ззаду) 2 x 120 мм RGB-вентилятори (зверху, для СВО)| 2 x 120 мм RGB-вентилятори (знизу) |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 102 899 ₴






