Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv121)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060317
109 489 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 20. Колір: білий. Стан товару: Новий. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Порти: 3 x аудіороз'єми. Форм-фактор: Mini Tower. Додатково: загартоване скло 4 мм на бічній панелі. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Кількість планок, шт: 4. Вага, кг: 8. Чіпсет: Intel B860. Частота пам'яті, МГц: 6000. Кількість потоків: 20. Серія відеокарти: AMD Radeon RX 9070 XT. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C). Мінімальна частота, ГГц: 2.4. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Звуковий контролер: 7.1. Порти: 3 x DisplayPort 2.1. Розташування БЖ: нижнє. Тип пам'яті: DDR5. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Порти: на передній панелі: 1 x USB 3.0 (Type-A). Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Охолодження: система водяного охолодження. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Порти: 1 x Комбінований аудіороз'єм. Порти: 1 x USB Type-C. Інтерфейс: NVMe Gen4. Виробник GPU: AMD. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Порти: 1 x lan (rj-45). Тип відеокарти: дискретна. Додатково: система водяного охолодження процесора. Тип процесора: Intel Core Ultra 7 265F. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Порти: на задній панелі: 1 x HDMI 2.1a. Потужність БЖ, Вт: 750. Тип: десктоп. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Звуковий контролер | 7.1 |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 20 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.4 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | без HDD |
| Охолодження | система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 265F |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 109 489 ₴






