Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv82)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060347
103 899 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація|кабель живлення |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.9 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x lan (rj-45), 1xusb 3.0, 2 x HDMI, 2 x USB Type-C, 3 x USB 3.2, 3 x аудіороз'єми, 4 x USB 2.0, 5 x DisplayPort |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | десктоп, системний блок, Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 9600X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 103 899 ₴






