Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv87)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060397
135 599 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5500 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze|вентилятори з RGB підсвічуванням|додатковий мультимедійний екран 7"|документація|загартоване скло 4 мм на бічній панелі|кабель живлення |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Порти | 1 x HDMI 2.1b, 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN) 2.5Gb, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 x USB Type-C, 1 x usb 3.2 gen2 type-c, 1xusb 3.0, 2xusb 3.2 gen 1, 3 x DisplayPort 2.1a, 3 x Аудіороз?єми, 4 x USB 2.0 |
| Розміри, мм | 205 x 363 x 452 |
| Розташування БЖ | вертикальне |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | системний блок, Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 9700X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 135 599 ₴


