Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv89)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060417
138 129 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Колір: білий. Стан товару: Новий. Порти: 1 x PS/2. Порти: 3xUSB 3.1 Type-A. Порти: 1 x USB 3.0. Виробник GPU: Nvidia. Порти: вход для микрофона. Кількість планок, шт: 4. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Порти: 2xUSB 3.1 Type-C. Порти: вихід на навушники. Порти: rj-45. Порти: 1 x комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона. Порти: 4 x USB 2.0. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Тип пам'яті: DDR5. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti. Охолодження: 1x120mm RGB LED fan (Rear). Додатково: загартоване скло 4 мм на бічній панелі. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Вага, кг: 8. Частота пам'яті, МГц: 6000. Тип процесора: AMD Ryzen 7 7800X3D. Додатково: вентилятори з RGB підсвічуванням. Порти: hdmi. Інтерфейс: NVMe Gen4. Мінімальна частота, ГГц: 4.2. Чіпсет: AMD B850. Тип відеокарти: дискретна. Додатково: система водяного охолодження процесора. Сокет: s-AM5. Порти: DisplayPort. Охолодження: 2x120mm RGB LED fans (Bottom). Кількість потоків: 16. Охолодження: 2x120mm RGB LED fans (Top for cooling system). Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Максимальна частота, ГГц: 5.0. Потужність БЖ, Вт: 750. Мережевий адаптер: 2.5GB. Тип: десктоп. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.2 |
| Охолодження | 1x120mm RGB LED fan (Rear)|2x120mm RGB LED fans (Bottom)|2x120mm RGB LED fans (Top for cooling system) |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x USB 3.0, 1 x комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона, 2xUSB 3.1 Type-C, 3xUSB 3.1 Type-A, 4 x USB 2.0, DisplayPort, hdmi, rj-45, вихід на навушники, вхід для мікрофона |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7800X3D |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 138 129 ₴






