Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv90)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060427
120 899 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Колір: білий. Стан товару: Новий. Звуковий контролер: 7.1. Виробник GPU: Nvidia. Тип процесора: AMD Ryzen 7 9800X3D. Порти: 4 x USB 2.0. Порти: 3 x аудіороз'єми. Форм-фактор: Mini Tower. Вага, кг: 8. Додатково: кабель живлення. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Максимальна частота, ГГц: 5.2. Тип пам'яті: DDR5. Порти: 1 x PS/2. Порти: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Тип: ігровий. Розташування БЖ: нижнє. Порти: 5 x DisplayPort. Порти: 3 x usb 3.2 gen 1 type-a. Частота пам'яті, МГц: 6000. Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Порти: 1 x Комбінований аудіороз'єм. Мінімальна частота, ГГц: 4.7. Інтерфейс: NVMe Gen4. Чіпсет: AMD B850. Порти: 1 x lan (rj-45). Тип відеокарти: дискретна. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Додатково: документація. Кількість потоків: 16. Охолодження: 5 шт вентиляторів. Порти: 2 x HDMI. Потужність БЖ, Вт: 750. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Порти: 1 x usb 3.2 gen 1 type-c. Порти: 1 x usb 3.2 gen2 type-c. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Чіпсет | AMD B850 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація|кабель живлення |
| Звуковий контролер | 7.1 |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 x lan (rj-45), 1 x usb 3.2 gen 1 type-c, 1 x usb 3.2 gen2 type-c, 1 x Комбінований аудіороз'єм, 2 x HDMI, 3 x usb 3.2 gen 1 type-a, 3 x аудіороз'єми, 4 x USB 2.0, 5 x DisplayPort |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип | Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 120 899 ₴






