Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv100Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060507
117 339 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 20. Колір: білий. Стан товару: Новий. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070. Порти: 3 x аудіороз'єми. Тип: системний блок. Тип пам'яті: DDR5. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Вага, кг: 8. Чіпсет: Intel B860. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C). Порти: 1 x HDMI 2.1b. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Додатково: кабель живлення. Кількість потоків: 20. Порти: 1 x HDMI. Мережевий адаптер: 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet. Частота пам'яті, МГц: 6000. Мінімальна частота, ГГц: 2.4. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Порти: 3 x DisplayPort 2.1a. Охолодження: система водяного охолодження. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Порти: 1 x Комбінований аудіороз'єм. Порти: 1 x USB Type-C. Інтерфейс: NVMe Gen4. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Тип відеокарти: дискретна. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Додатково: документація. Звуковий контролер: інтегрований. Порти: 2 x DisplayPort. Охолодження: 5 шт вентиляторів. Тип процесора: Intel Core Ultra 7 265F. Порти: 1xusb 3.0. Порти: 4 x USB 2.0 (Type-A). Потужність БЖ, Вт: 750. Тип: десктоп. Форм-фактор: Micro-ATX. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 1 x RJ-45 (LAN).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація|кабель живлення |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість потоків | 20 |
| Мережевий адаптер | 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.4 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x HDMI 2.1b, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 1 x USB 3.2 Gen 2x2 (Type-C), 1 x USB Type-C, 1 x Комбінований аудіороз'єм, 1xusb 3.0, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 3 x DisplayPort 2.1a, 3 x аудіороз'єми, 4 x USB 2.0 (Type-A) |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 265F |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 117 339 ₴





