Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE Windows 11 Home (D31WHITEv105Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14060537
136 329 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Чіпсет: Intel B760. Кількість ядер: 14. Колір: білий. Стан товару: Новий. Порти: 1 x PS/2. Додатково: система водяного охолодження. Додатково: блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Порти: 4 x USB 2.0. Вага, кг: 8. Виробник GPU: Nvidia. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Додатково: кабель живлення. Попередньо встановлене ПЗ: Windows 11 Home. Частота пам'яті, МГц: 6000. Тип пам'яті: DDR5. Розміри, мм: 363 x 205 x 452. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti. Розташування БЖ: нижнє. Додатково: rGB-підсвітка. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Порти: аудіо. Порти: 1 x USB Type-C. Інтерфейс: NVMe Gen4. Порти: 1 x lan (rj-45). Тип відеокарти: дискретна. Додатково: документація. Звуковий контролер: інтегрований. Охолодження: 5 шт вентиляторів. Кількість потоків: 20 потоків. Порти: 1xusb 3.0. Порти: 4 x DisplayPort. Додатково: додатковий мультимедійний екран 7". Потужність БЖ, Вт: 750. Мережевий адаптер: 2.5GB. Форм-фактор: Micro-ATX. Тип: десктоп. Тип процесора: Intel Core i5-14600KF. Порти: 3 x HDMI. Порти: 2 x usb 3.2 gen2. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Мінімальна частота, ГГц: 3.5. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 20 потоків |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.5 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x USB Type-C, 1 x lan (rj-45), 1xusb 3.0, 2 x usb 3.2 gen2, 3 x HDMI, 4 x DisplayPort, 4 x USB 2.0, аудіо |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 363 x 205 x 452 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i5-14600KF |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 136 329 ₴






