Персональний компютер ARTLINE Gaming X47 (X47v98)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14075737
54 229 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Чіпсет | AMD A620 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | rGB-підсвітка|бічна панель із загартованого скла|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі|техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 4 x 120 мм вентилятори з LED підсвічуванням |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x VGA (D-Sub), 1 x lan (rj-45), 1 x комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона, 2 x HDMI, 3 x DisplayPort, 4 x USB 2.0, 5 x USB 3.2 |
| Розміри, мм | 450 x 192 x 410 |
| Серія відеокарти | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600 |
- Ціна: 54 229 ₴





