Персональний компютер ARTLINE Gaming X47 Windows 11 Home (X47v95Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14075907
80 749 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація|кабель живлення|пК |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x BIOS FlashBack button, 1 x HDMI 2.1b, 1 x LAN (RJ-45) 2.5GbE, 1 x USB 3.0 (Type-A), 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C), 2 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 2xusb 2.0 (type-a), 3 x DisplayPort 2.1b, 3 x аудіо роз'єми, 4 x USB 2.0 (Type-A), вихід на навушники, вхід для мікрофона |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 450 x 192 x 410 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 80 749 ₴






