Моноблок HP 27-cr0072ua Jet Black 27 (AE0Q0EA)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1295367
34 649 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова комплектація | Комп'ютерна миша |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.42 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники, USB Type-C |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 3800 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 65 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe |
| Графічний чипсет | Intel UHD Graphics |
| Мережевий адаптер | LAN |
| Об'єм HDD, ГБ | немає |
| Розміри, мм | 612.5 x 440.9 x 186.2 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | HP All-in-One |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове |
- Ціна: 34 649 ₴



