Персональний компютер HP OMEN 40L GT21-2002ua (B22CVEA)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12013627
175 439 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: HP. Кількість ядер: 24. Колір: чорний. Чіпсет: Intel Z790. Стан товару: Новий. Інтерфейс: M.2 NVMe PCIe 4.0 4x. Порти: 3 x audio. Бездротові комунікації: Wi-Fi 6E. Тип процесора: Intel Core i9-14900K. Об'єм SSD, ГБ: 2000. Потужність БЖ, Вт: 800. Порти: 3 x DisplayPort. Порти: 1 x HDMI. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 4 x USB 2.0. Тип відеопам'яті: GDDR6X. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Тип: десктоп. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 64. Встановлена ОС: FreeDOS. Порти: 1 x combo jack (3.5mm). Серія відеокарти: GeForce RTX 4080 SUPER. Мережевий адаптер: 1 Гбіт/с. Звуковий контролер: інтегрований 5.1. Порти: 6 x USB 3.2. Бездротові комунікації: bluetooth 5.3. Порти: 1 x lan (rj-45). Максимальна частота, ГГц: 6.0. Тип відеокарти: дискретна. Частота пам'яті, МГц: 5200. Тип пам'яті: DDR5.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Частота процесора | 6000 МГц |
| Чіпсет | Intel Z790 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 800 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6X |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 4080 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | Wi-Fi 6E, bluetooth 5.3 |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Звуковий контролер | інтегрований 5.1 |
| Картрідер | немає |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | без HDD |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x combo jack (3.5mm), 1 x lan (rj-45), 3 x DisplayPort, 3 x audio, 4 x USB 2.0, 6 x USB 3.2 |
| Попередньо встановлена ОС | FreeDOS |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 4080 SUPER |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i9-14900K |
| Частота пам'яті, МГц | 5200 |
- Ціна: 175 439 ₴




