Машинка для стрижки XO CF30 Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12214737
949 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість установок довжини | 11 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.136 кг |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 80 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 600 |
| Комплектація | кабель, кейс для зберігання, Насадки, щіточка |
| Особливості | вологе очищення, вологе та сухе використання, Дисплей, Індикатор рівня заряду |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | кнопковий |
- Ціна: 949 ₴






