Пилосос Xiaomi Truclean W30 Pro Wet Dry Vacuum (E303HW)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13524527
14 359 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Xiaomi. Регулятор потужності: на ручці. Тип: миючий вертикальний пилосос. Фільтр: HEPA (миється). Вид прибирання: сухе. Тип живлення: акумулятор. Паркування: вертикальне. Стан товару: Новий. Вид прибирання: вологе. Пилозбірник: контейнер. Напруга акумулятора, В: 21.6. Комплектація: гарантійний талон. Вага, кг: 5.15. Потужність всмоктування, Вт: 200. Режими роботи: стандартний режим. Акумулятор, мАгод: 4000. Комплектація: пилосос. Сила всмоктування, кПа: 18. Комплектація: ручка. Режими роботи: збір рідини. Рівень шуму, дБ: 47. Насадки: м'який ролер. Максимальна потужність, Вт: 300. Режими роботи: самоочищення. Особливості: сушка гарячим повітрям. Ємність для води, л: 1. Режими роботи: турборежим. Час роботи на одному заряді, хв: 40. Об'єм баку для брудної води, л: 0.7. Довжина шнура, м: бездротовий. Комплектація: інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Напруга акумулятору | 21.6 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.15 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мАгод | 4000 |
| Довжина мережевого шнура | бездротовий |
| Додаткова комплектація | м'який ролер |
| Комплектація | гарантійний талон, пилосос, ручка, інструкція з експлуатації |
| Режими роботи | збір рідини, самоочищення, стандартний режим, турборежим |
| Сила всмоктування, кПа | 18 |
- Ціна: 14 359 ₴




