Персональний компютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv123)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14068347
112 289 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6X |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6 (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.6 |
| Охолодження | система водяного охолодження |
| Порти | 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 1 x USB 3.2 Gen 2 (Type-C), 2 x HDMI, 2 x роз'єми для антен Wi-Fi, 2xusb 3.0, 3 x аудіороз'єми, 4 x DisplayPort, 5 x USB 2.0 |
| Розміри, мм | 420.9 x 236.4 x 460.2 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i7-12700KF |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 112 289 ₴






