Персональний компютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv130)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14068417
363 909 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Частота процесора | 5700 МГц |
| Чіпсет | AMD B840 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 1200 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | bluetooth 5.3, wi-fi 6e (802.11ax) |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення із сертифікацією 80+ Bronze|вентиляторы с RGB подсветкой|високопродуктивний ssd стандарту nvme|загартоване скло 4 мм на передній і бічній панелях|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Картрідер | немає |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.3 |
| Об'єм відеопам'яті | 32768 |
| Охолодження | 7 шт вентиляторів|система водяного охолодження |
| Порти | 1 x DisplayPort, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 4 x USB 2.0, 4xusb 3.2 gen 1, PS/2, RJ-45 (LAN), hdmi, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 420.9 x 236.4 x 460.2 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 9950X3D |
| Частота пам'яті, МГц | 6400 |
- Ціна: 363 909 ₴






