Персональний компютер ARTLINE Gaming TANKWHITE (TANKWHITEv153)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14068647
104 159 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 20 |
| Частота процесора | 5500 МГц |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | документація|кабель живлення |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 20 |
| Мережевий адаптер | Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.3 |
| Охолодження | 4 x 120 мм вентилятори з RGB підсвічуванням |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 x usb 3.2 gen2 type-c, 2 x HDMI, 3 x Аудіороз'єми, 4 x usb 2.0 type-a, 4 x usb 3.2 gen 1 type-a, 5 x DisplayPort |
| Розміри, мм | 420.9 x 236.4 x 460.2 |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Сікет | s-1851 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 265KF |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
| Чипсет | Intel B860 |
- Ціна: 104 159 ₴






