Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 (X49v82)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14076727
69 699 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|бічна панель із загартованого скла|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Звуковий контролер | 7.1 |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 4 x 120 мм вентилятори з RGB підсвічуванням |
| Порти | 1 x BIOS FlashBack button, 1 x LAN (RJ-45) 2.5 Гбіт/с, 1 x USB 3.2 Type-C, 2 x HDMI, 3 x USB 3.2, 4 x DisplayPort, 6 x USB 2.0, аудіо |
| Розміри, мм | 450 x 192 x 410 |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 7700 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600 |
- Ціна: 69 699 ₴





