Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v54Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14076767
64 109 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Чіпсет | AMD B550 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1024 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SSD |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | кабель живлення|техпаспорт |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.5 |
| Охолодження | Tower Basic ARGB |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x VGA (D-Sub), 1 x lan (rj-45), 1xusb 3.0, 2 x HDMI, 3 x DisplayPort, 4 x USB 2.0, 4 x USB 3.1, аудіороз'єми |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 450 x 192 x 410 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 5600 |
| Частота пам'яті, МГц | 3600 |
- Ціна: 64 109 ₴


