Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v63Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14076857
71 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Чіпсет | AMD B550 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | бічна панель із загартованого скла|документація|кабель живлення|корпус QUBE BREEZE|пиловий фільтр на верхній панелі|підсвічування |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x RJ-45 (LAN), 1 x VGA (D-Sub), 1xusb 3.0, 2 x HDMI, 2 x PS/2, 3 x DisplayPort, 4 x USB 2.0, 4 x USB 3.1, аудіо, вихід на навушники, вхід для мікрофона |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 450 x 192 x 410 |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Сікет | s-AM4 |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 5600X |
| Частота пам'яті, МГц | 3600 |
- Ціна: 71 999 ₴


