Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 Windows 11 Home (X49v69Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14076917
79 309 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | бічна панель із загартованого скла|високопродуктивний ssd стандарту nvme|кабель живлення|охолодження процесора: Tower ARGB|пиловий фільтр на верхній панелі|підсвічування|техпаспорт |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | без HDD |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x BIOS FlashBack button, 1 x DisplayPort, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Type-C, 3 x Audio jacks, 3 x USB 3.2/3.0, 6 x USB 2.0, hdmi |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 450 x 192 x 410 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | немає |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600 |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 79 309 ₴






