Персональний компютер ARTLINE Gaming X49WHITE (X49WHITEv61)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14077157
85 889 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Колір: білий. Чіпсет: AMD B650. Стан товару: Новий. Розміри, мм: 470 x 200 x 350. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Порти: 1 x кнопка BIOS FlashBack. Тип процесора: AMD Ryzen 7 9700X. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Охолодження: 4 шт вентиляторів. Тип пам'яті: DDR5. Частота пам'яті, МГц: 6000. Розташування БЖ: нижнє. Додатково: загартоване скло 4 мм на бічній панелі. Додатково: контролер управління підсвічуванням. Додатково: кабель живлення. Серія відеокарти: GeForce RTX 5060 Ti. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Порти: 3 x DisplayPort 2.1b. Порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C). Попередньо встановлене ПЗ: Windows 11 Home. Порти: 1 x LAN (RJ-45) 2.5Gb. Тип: системний блок. Максимальна частота, ГГц: 5.5. Потужність БЖ, Вт: 600. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Порти: 1xhdmi. Порти: 1 x DisplayPort. Додатково: вентиляційна сітка на верхній та передній панелях. Додатково: 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори. Додатково: технічний паспорт. Вага, кг: 10. Мережевий адаптер: 2.5 Гбіт/с. Тип відеокарти: дискретна. Кількість потоків: 16. Порти: аудіороз'єми (3.5 мм). Сокет: s-AM5. Інтерфейс: M.2 NVME. Додатково: система водяного охолодження процесора. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Звуковий контролер: інтегрований. Порти: 6 x USB 2.0 (Type-A).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5500 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|вентиляційна сітка на верхній та передній панелях|загартоване скло 4 мм на бічній панелі|кабель живлення|контролер управління підсвічуванням|система водяного охолодження процесора|технічний паспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | без HDD |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI 2.1b, 1 x LAN (RJ-45) 2.5Gb, 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C), 1 x кнопка BIOS FlashBack, 1xhdmi, 3 x DisplayPort 2.1b, 3 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 6 x USB 2.0 (Type-A), аудіороз'єми (3.5 мм) |
| Розміри, мм | 470 x 200 x 350 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 9700X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 85 889 ₴






