Персональний компютер ARTLINE Gaming X49WHITE (X49WHITEv64)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14077187
68 929 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Стан товару: Новий. Чіпсет: AMD B550. Колір: білий. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Додатково: пилові фільтри на верхній та передній панелях. Частота пам'яті, МГц: 3600. Розташування БЖ: нижнє. Інтерфейс: M.2 NVME. Тип відеокарти: дискретна. Мережевий адаптер: 1 Гбіт/с. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Форм-фактор: Midi Tower. Розміри, мм: 470 x 200 x 350. Вага, кг: 10. Потужність БЖ, Вт: 600. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Тип: десктоп. Кількість потоків: 16. Максимальна частота, ГГц: 4.6. Тип: системний блок. Звуковий контролер: інтегрований. Серія відеокарти: GeForce RTX 5060 Ti. Охолодження: 4 шт вентиляторів. Додатково: 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори. Додатково: баштовий кулер для процесора. Додатково: контролер управління підсвічуванням. Порти: 3x display port. Порти: 2 x HDMI. Порти: 1 x D-Sub (VGA). Порти: 3 x Audio jacks. Порти: 1 x lan (rj-45). Порти: 1 x PS/2 (клавіатура/миша). Виробник GPU: Nvidia. Порти: 4 x USB 2.0. Тип процесора: AMD Ryzen 7 5700X. Порти: 5 x USB 3.1. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Додатково: кабель живлення. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Мінімальна частота, ГГц: 3.4. Тип пам'яті: DDR4.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Чіпсет | AMD B550 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|баштовий кулер для процесора|бічна панель із загартованого скла|кабель живлення|контролер управління підсвічуванням|пилові фільтри на верхній та передній панелях |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.4 |
| Об'єм жорсткого диска, ГБ | без HDD |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x D-Sub (VGA), 1 x PS/2 (клавіатура/миша), 1 x lan (rj-45), 2 x HDMI, 3 x Audio jacks, 3x display port, 4 x USB 2.0, 5 x USB 3.1 |
| Розміри, мм | 470 x 200 x 350 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 5700X |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 3600 |
- Ціна: 68 929 ₴


