Персональний компютер ARTLINE Gaming X49WHITE (X49WHITEv66)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14077207
72 989 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 6. Колір: білий. Чіпсет: AMD A520. Стан товару: Новий. Серія відеокарти: GeForce RTX 5060 Ti. Порти: 1 x HDMI 2.1b. Встановлена ОС: Windows 11 Home. Виробник GPU: Nvidia. Порти: 1xrealtek 1GB ethernet port. Потужність БЖ, Вт: 600. Порти: 4 x USB 3.2 Gen 1 (5G) ports (Type-A). Додатково: кабель живлення. Порти: 2 x USB 2.0 ports (Type-A). Тип пам'яті: DDR5. Порти: 3 x DisplayPort 2.1b. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Розташування БЖ: нижнє. Частота пам'яті, МГц: 6000. Порти: 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Тип процесора: AMD Ryzen 5 5600. Охолодження: 3 шт вентиляторів. Порти: 1xhdmi. Вага, кг: 10. Порти: 2 x usb 2.0. Порти: аудіо. Додатково: технічний паспорт. Порти: 1xd-sub. Тип відеокарти: дискретна. Звуковий контролер: інтегрований. Мережевий адаптер: 1GB. Порти: 3 x Audio jacks. Інтерфейс: M.2 NVME. Максимальна частота, ГГц: 5.1. Охолодження: вентилятор. Порти: 1xusb 3.0. Тип: десктоп. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Розміри, мм: 470 x 200 x 350. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Чіпсет | AMD A520 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | кабель живлення|технічний паспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Мережевий адаптер | 1GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 3 шт вентиляторів|вентилятор |
| Порти | 1 x HDMI 2.1b, 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port, 1xd-sub, 1xhdmi, 1xrealtek 1GB ethernet port, 1xusb 3.0, 2 x USB 2.0 ports (Type-A), 2 x usb 2.0, 3 x Audio jacks, 3 x DisplayPort 2.1b, 4 x USB 3.2 Gen 1 (5G) ports (Type-A), аудіо |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 470 x 200 x 350 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 5600 |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 72 989 ₴




