Персональний компютер ARTLINE Gaming X49WHITE (X49WHITEv70)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14077247
76 559 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 6. Колір: білий. Чіпсет: AMD B650. Стан товару: Новий. Потужність БЖ, Вт: 600. Тип: системний блок. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Тип пам'яті: DDR5. Охолодження: 4 шт вентиляторів. Додатково: загартоване скло 4 мм на бічній панелі. Додатково: контролер управління підсвічуванням. Порти: аудіороз'єми. Порти: 6 x USB 2.0. Серія відеокарти: AMD Radeon RX 9060 XT. Частота пам'яті, МГц: 6000. Порти: 3 x DisplayPort. Додатково: баштовий кулер для процесора. Порти: 1xhdmi. Тип процесора: AMD Ryzen 5 7600X. Вага, кг: 10. Додатково: 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори. Максимальна частота, ГГц: 5.3. Додатково: пилові фільтри на верхній та передній панелях. Мінімальна частота, ГГц: 4.7. Виробник GPU: AMD. Порти: 1 x lan (rj-45). Тип відеокарти: дискретна. Сокет: s-AM5. Кількість потоків: 12. Порти: 3 x USB 3.2. Мережевий адаптер: 2.5GB. Порти: 1 x USB 3.2 Type-C. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Інтерфейс: NVME. Розміри, мм: 470 x 200 x 350. Об'єм SSD, ГБ: 1000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|баштовий кулер для процесора|високопродуктивний ssd стандарту nvme|загартоване скло 4 мм на бічній панелі|контролер управління підсвічуванням|пилові фільтри на верхній та передній панелях |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x USB 3.2 Type-C, 1 x lan (rj-45), 1xhdmi, 3 x DisplayPort, 3 x USB 3.2, 6 x USB 2.0, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 470 x 200 x 350 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600X |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 76 559 ₴






