Персональний компютер ARTLINE Gaming X51 (X51v38)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14077767
61 579 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Чіпсет | Intel H610 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | rGB-підсвітка|бічна панель із загартованого скла|високопродуктивний ssd стандарту nvme|ефективний повітряний кулер на процесорі|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Мережевий адаптер | 1GB |
| Мінімальна частота, ГГц | 2.5 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1xd-sub, 2 x HDMI, 3 x DisplayPort, 3 x USB 3.2, 6 x USB 2.0, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 350x280x375 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Intel Core i5-13400F |
| Частота пам'яті, МГц | 5200 |
- Ціна: 61 579 ₴



