Персональний компютер ARTLINE Gaming X61WHITE Windows 11 Home (X61WHITEv25Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14078357
54 229 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 4200 МГц |
| Чіпсет | AMD B450 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | вентилятори з RGB підсвічуванням|високопродуктивний ssd стандарту nvme|ефективний повітряний кулер на процесорі|загартоване скло 4мм на передній та бічний панелях|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.6 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x lan (rj45), 1xd-sub, 2 x HDMI, 2 x PS/2, 3 x DisplayPort, 4 x USB 2.0, 5 x USB 3.1, аудіороз'єми |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 350x280x375 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Сікет | s-AM4 |
| Тип | десктоп |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 5500 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200 |
- Ціна: 54 229 ₴






