Персональний компютер ARTLINE Gaming X63WHITE (X63WHITEv43)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14078907
65 639 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B840 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Колір | Білий |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME PCIe |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори|блок живлення із сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|високопродуктивний ssd стандарту nvme|документація|ефективний повітряний кулер на процесорі|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Кількість потоків | 12|16 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8|4.7 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x DisplayPort, 1 x PS/2, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 2.0, 1 x USB Type-C, 2 x USB 3.2, hdmi, аудіо |
| Розміри, мм | 375x270x340 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600X |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 5600 |
- Ціна: 65 639 ₴






