Персональний компютер ARTLINE Gaming X64 Windows 11 Home (X64v21Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14079167
78 809 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | вентилятори з RGB підсвічуванням|високопродуктивний ssd стандарту nvme|ефективний повітряний кулер на процесорі|загартоване скло 4мм на передній та бічний панелях|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek ALC897 |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 2 |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.9 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C), 2 x HDMI, 3 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 3 x аудіороз'єми (3.5 мм), 4 x DisplayPort, 6 x USB 2.0 |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 350x280x375 |
| Серія відеокарти | Radeon RX 9060 XT |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | десктоп, системний блок, Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | Ryzen 5 9600X |
| Форм-фактор | Mini Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 78 809 ₴





