Персональний компютер ARTLINE Gaming X64WHITE Windows 11 Home (X64WHITEv17Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14079227
73 489 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 4700 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Додатково | вентиляторы с RGB подсветкой|високопродуктивний ssd стандарту nvme|закаленное стекло (боковая (левая) панель)|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.2 |
| Охолодження | 1x120mm RGB LED fan (Rear)|2x120mm RGB LED fans (Bottom)|2x120mm RGB LED fans (Side) |
| Попередньо встановлене ПЗ | Windows 11 Home |
| Порти | 1 x DisplayPort, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.1 (3.2) Type-C, 1 x комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона, 1xusb 3.0, 2 x USB 3.1 (3.2) Type-A, 6 x USB 2.0, hdmi, вихід на навушники, вхід для мікрофона |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 350x280x375 |
| Серія відеокарти | Radeon RX 9060 XT |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 8400F |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 73 489 ₴






