Персональний компютер ARTLINE Gaming X65 Windows 11 Home (X65v58Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14079467
58 789 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | високопродуктивний ssd стандарту nvme|надзвичайно ефективний повітряний кулер на процесорі|пК, техпаспорт, кабель живлення |
| Мережевий адаптер | 2.5GB |
| Охолодження | 1x120mm RGB LED fan (Rear)|2x120mm RGB LED fans (Bottom)|2x120mm RGB LED fans (Side) |
| Порти | 1 x BIOS FlashBack button, 1 x DisplayPort 1.4, 1 x HDMI, 1 x HDMI 2.1b, 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet port, 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.2 Gen 1 port (Type-C), 2 x USB 3.2 Gen 1 ports (Type-A), 2xusb 2.0, 3 x DisplayPort 2.1b, 3xaudio jacks, 4 x USB 2.0 ports (Type-A), Audio |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 350 x 280 x 375 |
| Серія відеокарти | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Тип | системний блок |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7500F |
| Частота пам'яті, МГц | 5600 |
- Ціна: 58 789 ₴




