Персональний компютер ARTLINE Gaming X65WHITE (X65WHITEv58)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14079577
53 459 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME SSD |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | вентилятори з RGB підсвічуванням|високопродуктивний ssd стандарту nvme|загартоване скло 4 мм на передній і бічній панелях|надзвичайно ефективний повітряний кулер на процесорі|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2.5Gb Ethernet |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Охолодження | 1x120mm RGB LED fan (Rear)|2x120mm RGB LED fans (Bottom)|2x120mm RGB LED fans (Side) |
| Порти | 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 (3.2) Type-C, 2 x USB 3.1 (3.2) Type-A, 6 x USB 2.0, DisplayPort, hdmi, аудіо, вихід на навушники, вхід для мікрофона |
| Серія відеокарти | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Сікет | s-AM5 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7500F |
| Частота пам'яті, МГц | 5600 |
- Ціна: 53 459 ₴




