Персональний компютер ARTLINE Gaming X66WHITE (X66WHITEv39)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14079887
105 699 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: ARTLINE. Кількість ядер: 8. Колір: білий. Чіпсет: AMD B650. Стан товару: Новий. Порти: 3 x аудіороз'єми. Порти: 1 x PS/2 (клавіатура/миша). Серія відеокарти: AMD Radeon RX 9070. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Мережевий адаптер: 2500 Мбіт/сек. Додатково: ефективний повітряний кулер на процесорі. Додатково: бічна панель із загартованого скла. Тип пам'яті: DDR5. Порти: 1 x BIOS FlashBack button. Розташування БЖ: нижнє. Кількість планок, шт: 4. Порти: 1 x lan (rj45). Інтерфейс: M.2 NVMe PCIe 4.0 4x. Максимальна частота, ГГц: 5.5. Звуковий контролер: Realtek ALC897/887 (7.1). Порти: 3 x DisplayPort 2.1. Тип: ігровий. Порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A). Частота пам'яті, МГц: 6000. Мінімальна частота, ГГц: 3.8. Потужність БЖ, Вт: 700. Порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A). Охолодження: 3 x 120 мм ARGB LED вентилятора. Порти: 1 x HDMI 2.1a. Порти: 1 x VGA (D-Sub). Вага, кг: 10. Форм-фактор: Midi Tower. Додатково: 4 x 120 мм адресних RGB вентилятори. Додатково: пиловий фільтр на верхній панелі. Додатково: кнопка для перемикання режимів підсвічування вентиляторів. Виробник GPU: AMD. Тип відеокарти: дискретна. Кількість потоків: 16. Охолодження: 1 x 120 мм ARGB LED вентилятор. Додатково: блок живлення із сертифікацією 80+ Silver. Об'єм SSD, ГБ: 2000. Тип: десктоп. Додатково: високопродуктивний ssd стандарту nvme. Порти: 6 x USB 2.0 (Type-A). Тип процесора: AMD Ryzen 7 9700X. Об'єм оперативної пам'яті, ГБ: 32. Розміри, мм: 470 x 200 x 350.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 5500 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | AMD |
| Звуковий контролер | Realtek ALC897/887 (7.1) |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 16 |
| Мережевий адаптер | 2500 Мбіт/сек |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 1 x 120 мм ARGB LED вентилятор | 3 x 120 мм ARGB LED вентилятора |
| Попередньо встановлене ПЗ | без ОС |
| Порти | 1 x BIOS FlashBack button, 1 x HDMI 2.1a, 1 x PS/2 (клавіатура/миша), 1 x VGA (D-Sub), 1 x lan (rj45), 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 3 x DisplayPort 2.1, 3 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), 3 x аудіороз'єми, 6 x USB 2.0 (Type-A) |
| Розміри, мм | 470 x 200 x 350 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | AMD Radeon RX 9070 |
| Тип | десктоп, Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 9700X |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 105 699 ₴





