Персональний компютер ARTLINE Gaming X67WHITE (X67WHITEv56)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14080257
60 049 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Чіпсет | AMD B550 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8192 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | NVME |
| Бездротові комунікації | немає |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | rGB-підсвітка|документація|закаленное стекло (боковая (левая) панель)|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.5 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x HDMI 2.1b, 1 x PS/2, 1 x lan (rj45), 1 x комбінований аудіороз'єм, 1xusb 3.0, 2 x usb 3.2 gen2, 2xusb 2.0, 3 x DisplayPort 2.1b, 3 x аудіороз'єми, 4xusb 3.2 gen 1 |
| Розміри, мм | 350x280x375 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип | Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 5600 |
| Частота пам'яті, МГц | 3600 |
- Ціна: 60 049 ₴






