Персональний компютер ARTLINE Gaming X69 Windows 11 Home (X69v46Win)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14080697
72 989 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Чіпсет | AMD B550 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Чорний |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | бічна панель із загартованого скла|високопродуктивний ssd стандарту nvme|документація|ефективний повітряний кулер на процесорі|кабель живлення|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Звуковий контролер | 3 x Audio jacks |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 1 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.7 |
| Охолодження | 5 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x HDMI 2.1b, 1 x LAN (RJ45) port, 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port, 1xusb 3.0, 2 x USB 3.2 Gen 2 (Type-A), 2xusb 2.0, 3 x Audio jacks, 3 x DisplayPort 2.1b, 4 x USB 3.2 Gen 1 (Type-A), аудіо |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 350 x 280 x 375 |
| Розташування БЖ | вертикальне |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 5060 Ti |
| Сікет | s-AM4 |
| Тип | десктоп, системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 5600X |
| Частота пам'яті, МГц | 3600 |
- Ціна: 72 989 ₴






