Персональний компютер ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv35)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14080767
109 489 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5300 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 12288 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe PCIe 4.0 4x |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | блок живлення з сертифікацією 80+ Bronze|бічна панель із загартованого скла|вентилятори з RGB підсвічуванням|кабель живлення|кнопка для перемикання режимів підсвічування вентиляторів|пиловий фільтр на верхній панелі|техпаспорт |
| Звуковий контролер | інтегрований 7.1 Realtek |
| Картрідер | немає |
| Кількість планок, шт | 4 |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 4.7 |
| Охолодження | 4 шт вентиляторів |
| Порти | 1 x D-Sub (VGA), 1 x LAN (RJ-45) 2.5 Гбіт/с, 1 x PS/2, 1 x usb 3.2 gen 1 type-c, 1 x кнопка BIOS FlashBack, 2 x HDMI, 2 x usb 3.2 gen2 type-a, 4 x DisplayPort, 4 x usb 2.0 type-a, 4 x usb 3.2 gen 1 type-a, аудіороз'єми |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Розміри, мм | 470 x 205 x 480 |
| Розташування БЖ | вертикальне |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип | десктоп, Ігровий |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600X |
| Форм-фактор | Midi Tower |
| Частота пам'яті, МГц | 6000 |
- Ціна: 109 489 ₴




