Персональний компютер ARTLINE Gaming X69WHITE (X69WHITEv50)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14080917
68 439 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Чіпсет | AMD B650 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Колір | Білий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 16384 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVME |
| Бездротові комунікації | без бездротового під'єднання |
| Вбудований оптичний накопичувач | немає |
| Виробник GPU | Nvidia |
| Додатково | вентилятори з RGB підсвічуванням|високопродуктивний ssd стандарту nvme|ефективний повітряний кулер на процесорі|загартоване скло 4мм на передній та бічний панелях|пиловий фільтр на верхній панелі |
| Звуковий контролер | інтегрований |
| Картрідер | немає |
| Кількість потоків | 12 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Гбіт/с |
| Мінімальна частота, ГГц | 3.8 |
| Охолодження | 1 х 120 мм RGB LED вентилятор (ззаду) | 2 х 120 мм RGB LED вентилятори (Збоку) | 2 х 120 мм RGB LED вентилятора (Знизу) |
| Порти | 1 x HDMI, 1 x HDMI 2.1b, 1 x LAN (RJ45) 2.5 Гбіт/с, 1 x usb 3.2 gen 1 type-c, 1 x кнопка BIOS FlashBack, 1xdisplayport, 3 x DisplayPort 2.1b, 3 x usb 3.2 gen 1 type-a, 3 x аудіороз'єми (на задній панелі), 6 x USB 2.0 Type-A, аудіороз'єми |
| Розміри, мм | 350x280x375 |
| Розташування БЖ | нижнє |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Сікет | Socket AM5 |
| Тип | системний блок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 7600 |
| Частота пам'яті, МГц | 5600 |
- Ціна: 68 439 ₴






